Ручні, гідравлічні, електричні та пневматичні барабани

Zwijarki bębnowe

Ручні, гідравлічні, електричні та пневматичні барабани – загальна інформація

Барабанні котушки з ручним і механічним приводом широко використовуються, серед іншого у морській промисловості, offshore, сталеливарних заводах, на службових автомобілях, набережних та аеропортах. За типом приводів, які використовуються, їх можна успішно використовувати для шлангів великого діаметра. Пропозиція нашої компанії включає різні версії матеріалів: вуглецева сталь з порошковим покриттям, сталь AISI 304, а також інші, доступні на замовлення, наприклад, спеціальна фарба з епоксидної суміші.

У барабанах, що працюють завдяки механічному приводу, шланг розмотується і намотується вручну за допомогою зубчатої або ланцюгової передачі, з’єднаного з барабанним золотником (безпосередньо або за допомогою зубчастого редуктора). Використовується в основному для довгих шлангів (до декількох сотень метрів).

У барабанах з двигуном, що розмотує і змотує шланг, приводить у рух храповий механізм барабану (за допомогою шестірні або ланцюгової передачі). Доступні різні типи приводу – пневматичний, гідравлічний та електричний (12 В, 24 В, 110 В, 230 В, 400 В), також для потенційно вибухонебезпечних зон. Привід двигуна використовується, коли шланг використовується часто або для важких шлангів, які не вдалося б намотувати вручну.

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати

Потрібна допомога при підборі товару чи не можете знайти потрібний товар?

Телефонуйте: +380 32 245 93 41 , 050 370 93 92 або пишіть: lviv@tubes-international.com