ФІТИНГИ ДО ТЕФЛОНОВИХ ШЛАНГІВ

  • końcówki do węży teflonowych, okucia
  • Węże teflonowe, węże PTFE

Фітинги до тефлонових шлангів – загальна інформація

Асортимент закінчень, використовуваних для шлангів з PTFE (тефлону) практично не обмежений в типах, щодо установки на обладнанні. Вони використовуються як типові промислові з’єднання (наприклад, фланцеві, різьбові ,CAMLOCK) гігієнічні закінчення харчової та фармацевтичної промисловості (наприклад, по DIN 11851, SMS, RJT, IDF CLAMP), і перехідники з різьбою типові для силової гідравліки (BSP, BSPT NPT, metric, JIC), а також багато інших типів з’єднань та закінчень, відповідно до специфікацій замовника.

Інша особливість полягає в тому, як встановити закінчення на шланг, а саме як виглядає кінець шлангу разом з фітингом, себто, хвостова частина. Тефлонові шланги зазвичай вимагають, щоб «хвіст» був спеціально розроблений для установки з даним типом шлангу. Затискні втулки також повинні бути розробленими для даного типу тефлонових шлангів. Конкретний тип втулок є для шлангу CORROFLON і Bioflex ULTRA, тобто з шаром з тефлоном (в стінці шлангу) поміщений всередину фітинга. На противагу цьому, для звичайних шлангів Hyperline SB і Hyperline FX можна використовувати стандартні закінчення, як для гідравлічного шлангу, стиснувши їх відповідними втулками.

Закінчення і затискні втулки для тефлонових шлангів виготовлені з оцинкованої сталі, нержавіючої сталі 304 і 316, поліпропілену або інших матеріалів. Особливий тип закінчень – це трубні закінчення DIP PIPES, у вигляді жорсткої прямої або кутових труб з PTFE або нержавіючої сталі для заповнення та спорожнення збірників, сховищ, бочок, контейнерів і т.д.

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати