ФРЕОНОВІ ШЛАНГИ ДЛЯ КЛІМАТИЗАЦІЇ

Przewody do klimatyzacji, węże do klimatyzacji

Фреонові шланги для кліматизації – загальна інформація

В автомобільних кондиціонерах фреонові шланги виконуються з каучуку з високою якістю гуми зазвичай також мають тонкий шар нейлону (поліаміду) у внутрішньому шарі синтетичного каучуку (наприклад типу BARRIER), який зводить до мінімуму проникність фреону. Шланги виготовляються відповідно до стандартів SAE J2064. Типові фреонові шланги для легкових автомобілів коливаються у наступних значеннях внутрішніх діаметрів: 8, 10, 13 і 16 мм. Вони виготовляються в версії з товстою стінкою або у новій версії LW (потоншена стінка). Більші шланги (з внутрішніми діаметрами, наприклад, 22, 28 або 35 мм) зазвичай мають сталеву оплітку і використовуються у великих установках , наприклад, для автобусів. Робочий тиск фреонових шлангів зазвичай до 35 бар, температура від –40°С до +135°С.

Автомобільні шланги для фреону повинні монтуватися зі спеціальними фітингами. Вони доступні у вигляді повноцінних рукавів для даного типу автомобіля в пунктах обслуговування.

Для промислових холодильних систем можна використовувати спеціальні термопластичні шланги для фреону (внутрішній шар яких буде з поліаміду). Вони також використовуються для наповнення та випробувань автомобільних установок і (у менших діаметрах) для холодильних установок з вуглекислим газом. Термопластичні шланги для холодоагенту повинні бути встановлені за допомогою стандартних гідравлічних закінчень і у малому діаметрі (для тестування і заповнення системи) зі спеціальними наконечниками, запресованими разом зі шлангом.

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати