Інші змотувальні барабани

Змотувальні барабани що відповідають сертифікату ATEX – загальна інформація

Барабани з вуглецевої сталі з порошковим покриттям (червоного кольору), призначені для захисту від електростатичного розряду, використовуваного для наземного обладнання, що працює в небезпечних умовах, наприклад, цистерн або інших транспортних засобів, що перевозять легкозаймисті матеріали. При правильному заземленні вони запобігають накопиченню електростатичних зарядів, знижуючи ймовірність іскроутворення та потенційного вибуху. Температура експлуатації: до + 65°С. Барабани доступні у версії ATEX.

Барабани з електроприводом- загальна інформація

Автоматичні барабанні котушки в пластиковому корпусі з поворотною ручкою для кріплення на стіну, в комплекті з електричними кабелями H05VV-F з готовими фітингами: гніздо та вхідною частиною (папка) типу SCHUKO. Котушки оснащені термозахистом. В основному призначені для живлення електричних інструментів та пристроїв.

Пружинні балансири – загальна інформація

Пружинні балансири призначені для полегшення ваги ручного інструменту, електроінструменту, підвищення комфорту, тощо. Пружинні балансири, зменшують вагу підвісного пристрою, покращуючи безпеку та ергономічність, а також допомагають запобігти випадковому падінню (версії з автоматичним блокуванням), що захищає від можливих пошкоджень. Залежно від типу пристрою, пружину регулюють за допомогою регулятора на корпусі або з допомогою плоского ключа. Навантаження балансира слід відрегулювати на вагу підвішеного інструменту.

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати

Потрібна допомога при підборі товару чи не можете знайти потрібний товар?

Телефонуйте: +380 32 245 93 41 , 050 370 93 92 або пишіть: lviv@tubes-international.com