ХІМІЧНО-СТІЙКІ ВИТЯЖНІ ШЛАНГИ

Węże odciągowe specjalne

Хімічно-стійкі витяжні шланги – загальна інформація

Легкі, еластичні шланги призначені для витяжки агресивних хімічних парів, парів розчинника та газів. Виготовлені з таких матеріалів, як поліетилен, поліпропілен, та тканин покритих полімерами (наприклад, тефлоном PTFE). Зміцнені спіральним дротом та сталевою опліткою (шланги типу CLIP). Доступні в антистатичній версії згідно з TRBS 2153 та жаростійкій (DIN 4102 B1).

Хімічно стійкі всмокувально–транспортні шланги широко використовуються в хімічній, нафтохімічній, лако–фарбовій, а також в паперовій та фармацевтичній промисловості. Використовуються в лабораторіях як шланг для витяжки шкідливих лабораторних газів, шламів.

Для правильного вибору шлангу з точки зору хімічної стійкості необхідно зібрати такі дані: тип середовища, температура, робочий тиск. Слід звернути увагу на проблему утворення електростатичних зарядів, зокрема для вибухонебезпечних зон.

Метод вибору наведено в технічній інформації “Вибір шлангів та з’єднань з точки зору хімічної стійкості” та таблиць хімічної стійкості матеріалів (див. Додатки та розділ ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ).

.

У будь–якому випадку підбір шлангу для агресивних хімічних парів повинен бути підтверджений та проконсультований у Tubes International!

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати