ТЕФЛОНОВІ ШЛАНГИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ПРОЦЕСІВ

  • Wąż procesowy teflonowy
  • Wąż do przemysłu farmaceutycznego
  • Wąż procesowy Corroflon
  • Wąż do przemysłu kosmetycznego

Тефлонові шланги для промислових процесів – загальна інформація

Тефлонові технологічні шланги використовуються в найвимогливіших застосуваннях. Це шланги з високою якістю передачі речовин в промислових процесах, транспортуванні агресивних і небезпечних хімічних речовин, харчової, косметичної, фармацевтичної та біотехнологічної промисловості з високою чистотою в умовах процесу.

Найважливішою перевагою таких шлангів є забезпечення перепуску речовини без контакту з фітингами, суцільно з’єднаними з внутрішнім шаром PTFE (Тефлону). Тефлоновий шланг протягується скрізь кінцевик, а його стінка розвальцовується назовні, що служить ущільненням поверхні закінчення. Таким чином, речовина що тече шлангом – контактує тільки з повністю хімічно-стійким тефлоном, що виключає проблему корозії . Крім того, тепер внутрішня торцева поверхня вкрита тефлоном унеможливлює розвиток бактерій, що забезпечує найвищий рівень гігієнічності шлангу.
Відповідають гігієнічним вимогам FDA та USP класу VI.

Шланги CORROFLON та BIOFLEX ULTRA доступні у вигляді готових рукавів з закінченнями, виконаними за індивідуальними замовленнями клієнтів. Вони мають багато можливих варіантів обробки (наприклад, з гумовим покриттям, силіконовим або вогнезахисним покриттям) і мають багато типів закінчень. Робочий тиск складає декілька десятків барів. Робоча температура до 260°C (в залежності від оплітки та шлангу).

CORROFLON та BIOFLEX ULTRA шланги і ULTRA також доступні у версії AS з тефлоновим антистатичними покриттям, що запобігає накопиченню електростатичних зарядів. Вони можуть бути виготовлені відповідно до директиви ATEX щодо вибухонебезпечних зон.

CORROFLON – спірально-гофрований всередині і зовні, надзвичайно міцний армований спіральним дротом шланг з тефлону з нержавіючою опліткою зі сталі AISI 304 або поліпропілену. Внутрішній діаметр від 1/2 “до 6”

BIOFLEX ULTRA – ззовні рифлений гофрований, але гладкий усередині, тефлоновий шланг з опліткою з нержавіючої сталі AISI 316 або поліпропілену. Внутрішній діаметр від 3/8 “до 3”.

Шланги з PTFE також знаходяться у групах: хімічні шланги (наприклад, шланг CORROLINE PLUS) або ж у групі нагрівальні шланги.

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати