ЗНОСОСТІЙКІ ВИТЯЖНІ ШЛАНГИ

  • Wąż odciągowy
  • Węże odciągowe

Зносостійкі витяжні шланги – загальна інформація

Легкі, гнучкі шланги з поліуретану (версія матеріалу: поліефір–поліуретан, поліестер–поліуретан), армовані спіраллю із сталевого дроту, що використовуються для вилучення і передачі абразивних матеріалів – пилу, тирси, деревної стружки, деревної тріски, твердих речовин. Вони також можуть використовуватись для повітря, газів та неагресивних хімічних парів.

Використовуються в широкому спектрі, особливо в деревообробній і меблевій промисловості, у деревообробному обладнанні та системах розвантаження тріски і тирси. Також використовуються в металевих, пластмасових, харчових, хімічних, будівельних та інших галузях промисловості.

Виготовлені в типовій стандартній довжині, наприклад 10 м, також доступні в коротких та довгих відрізках. Вони також доступні у великих діаметрах більше 500 мм.

Залежно від зносостійкості та розміру втягнутих абразивних частинок є шланги, що мають різні товщини стінок. Шланг також слід підбирати для наявного в системі вакууму. Діапазон температур застосування становить від –40°С до +100°С (для більшості шлангів). Доступна варіація версії антистатик, відповідно до німецького TRBS 2153, версія стійких до мікробів і гідролізу, з допуском на харчову промисловість і жаростійкі – відповідно до DIN 4102 B1.

КАТАЛОГ
Скачати

ТОРГОВА МЕРЕЖА
Знайти

ЗАПИТ
Вислати