Гідравлічні шланги усіх видів
  • стандартні гідравлічні гумові рукави
  • термопластичні шланги
  • спеціалізовані шланги для надвисоких тисків

Опресування гідравлічних шлангів

Однією з сильних сторін компанії Tubes International є виробництво та сервіс силової гідравліки. Протягом багатьох років ми надаємо високоякісні рішення завдяки співпраці з відомими виробниками з усього світу. У сфері гідравлічних силових рукавів наша компанія базується лише на виробниках з ЄС.

Ми виробляємо всі види гідравлічних рукавів для високого тиску – від стандартних гідравлічних гумових шлангів, також термопластичні шланги, тефлонові шланги і аж до спеціалізованих шлангів для надвисоких тисків – до 3200 бар.

Ми займаємось серійним виробництвом, а також індивідуальними замовленнями, відповідно до специфікації клієнта.

Швидка реалізація

Швидка реалізація

Кожне з наших відділень оснащене ріжучим і тестувальним обладнанням а також пресом для затискання рукавів високого тиску. Саме тому, ми маємо можливість поставляти рукави (гідравлічні, термопластичні, тефлонові, PTFE та інші), максимально швидко.

Osłony na węże

Додатковий захист рукавів

Пропозиція компанії також включає в себе захист-покриття для шлангів (металеве, термоусадочне, з пластику, тканини, термічне), які значно збільшують термін служби шлангів.

Produkcja nietypowych końcówek

Виготовлення нетипових закінчень

Компанія має власний виробничий відділ, який дозволяє створювати нестандартні гідравлічні з’єднання, відповідно до специфікацій замовника, як з точки зору конструкції, так і матеріалів, що використовуються. Це дозволяє нам запропонувати найнезвичніші рішення в області рукавів.

Produkcja przewodów do ultrawysokich ciśnień

Виробництво шлангів високого тиску до 3200 бар

Що стосується дуже високого тиску, – у нас є необхідні інструменти та обладнання, які дозволяють власне виробництво мульти–спіральних термопластичних шлангів, робочий тиск яких сягає до 3200 бар; і гумових шлангів для різання і очищення водою з робочим тиском до 1400 бар.

Znakowanie przewodów hydraulicznych

Ідентифікація шлангу

Використовуючи потужності нашої компанії, ми гарантуємо дотримання найвищої якості рукавів. Кожна частина або ціла партія продукції позначаються для полегшення ідентифікації в майбутньому. За бажанням замовника ми надаємо сертифікати якості на виготовлену продукцію шлангів.

Додаткові послуги в області гідравлічних шлангів

Додаткові послуги в області гідравлічних шлангів

  • випробування статичним тиском (вода або гідравлічна олива)
  • чищення абразивом, захист у разі забруднення (у тому числі термоусадочні заглушки)
Бажаєте дізнатись більше?